Meble kuchenne na wymiar Meble kuchenne na wymiar Meble kuchenne na wymiar
       - Ceny mebli kuchennych
       - Zlewozmywaki kuchenne
       - SZKŁO DRUKOWANE
       - Wyposażenie szafek
       - Fronty melaminowane
       - Fronty MDF/PVC
              - DRE
              - WIECH
       - Fronty fornirowane
       - POLYMATT I POLYGLOSS
       - Fronty akrylowe
       - Fronty lakierowane
       - Fronty aluminiowe
       - Fronty drewniane
       - Szkła i witraże
       - Blaty kuchenne
       - Cienkie blaty Naturalia
       - STREFA KOMFORTU
- System BLUM              
KUCHNIE-PROMOCJE!!  
Krono
O NAS MATERIAŁY KUCHNIE SZAFY KONTAKT
  Przykładowe ceny kuchni | Przykładowe ceny szaf | Akcesoria | Fronty MDF/PVC | Fronty akrylowe | Dokumenty do pobrania
Meble kuchenne na wymiar. Gorzów Wielkopolski
PREZENTACJA SYSTEMÓW FIRMY BLUM
PREZENTACJE SYSTEMÓW FIRMY BLUM

SYSTEMY PODNOŚNIKÓW DO FRONTÓW GÓRNYCH
AVENTOS HK-S/HK
AVENTOS HK-S/HK to kompaktowy podnośnik frontu górnego uchylnego, który dzięki zintegrowanemu systemowi BLUM BLUMOTION pozwala na łatwe, delikatne oraz ciche otwarcie i zamknięcie szafki. Dzięki bezstopniowej funkcji stop front uchylny zatrzymuje się na dowolnie ustalonej przez użytkownika pozycji otwarcia .
PREZENTACJA VIDEO


AVENTOS HS
AVENTOS HS to podnośnik uchylny , dzięki któremu front nachodzi nad korpus umożliwiając łatwy dostęp do wnetrza szafki. Podnośnik doskonale nadaje się do dużych jednoczęściowych frontów meblowych oraz korpusów zwieńczonych wysokimi listwami dekoracyjnymi. AVENTOS HS oferuje delikatne oraz ciche otwieranie i zamykanie szafki oraz zatrzymuje się w każdej ustalonej przez użytkownika pozycji otwarcia.
PREZENTACJA VIDEO


AVENTOS HF
AVENTOS HF to najbardziej efektowny podnośnik z grupy okuć firmy BLUM. Przenaczony jest do dwucześciowych frontów uchylno składanych, doskonale sprawdza się przy bardzo wysokich szafkach umożliwiając łatwy dostęp do wnetrza szafki. AVENTOS HF oferuje delikatne oraz ciche otwieranie i zamykanie szafki oraz zatrzymuje się w każdej ustalonej przez użytkownika pozycji otwarcia.
PREZENTACJA VIDEO


AVENTOS HL
AVENTOS HL to podnośnik umożliwiajacy pionowe otwarcie frontu umożliwiając doskonały dostęp na całej wysokości szafki. Podnośnik ten doskonale nadaje się przy wysokich słupkach oraz wysokich szafkach, nad którymi znajdują się inne fronty. AVENTOS HL oferuje delikatne oraz ciche otwieranie i zamykanie szafki oraz zatrzymuje się w każdej ustalonej przez użytkownika pozycji otwarcia.
PREZENTACJA VIDEO


SYSTEMY SZUFLAD
TANDEMBOX PLUS
TANDEMBOX PLUS to uniwersalny system prowadnic pozwalajacych wykonanie szuflad standardowych, szuflad wewnętrznych, a także szuflad z wysokim frontem. Wszystkie te rozwiązania charakteryzują się pełnym wysuwem prowadnicy dla uzyskania pełnego dostępu. Zintegrowany moduł BLUMOTION zapewnia ciche i delikatne zamykanie oraz otwieranie szuflady, a sama szuflada charakteryzuje się bardzo wysokim wskaźnikiem niezawodności gwarantującym wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

TANDEMBOX INTIVO
INTIVO to zmodernizowana odsłona systemu TANDEMBOX PLUS. Łączy ona sprawdzone przez lata zalety prowadnic TANDEMBOX z bogatą formą wzorniczą pozwalajacą na jeszcze bardziej indywidulne projektowanie zabudowy meblowej

SPACE CORNER
BLUM SPACE CORNER to niepowtarzalne rozwiązanie pozwalające na wykonanie szuflad w szafce narożnej. Charakteryzuje się pełnym wysuwem prowadnicy dla uzyskania pełnego dostępu. Zintegrowany moduł BLUMOTION zapewnia ciche i delikatne zamykanie oraz otwieranie szuflady
Space Corner

ORGA-LINE DO SZUFLAD TANDEMBOX
ORGA-LINE to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym ORGA-LINE wprowadza porządek w każdej szufladzie. Ponadto, praktyczne akcesoria ORGA-LINE znacząco ułatwiają pracę w każdej kuchni.
Space Corner

       - Ceny szaf wnękowych
       - Akcesoria do garderoby
       - Wzory płyt meblowych
       - Lustra
       - Szkła LACOBEL
       - SZKŁO DRUKOWANE
       - Bambusy i rattany
       - Profile aluminiowe
       - Galeria
       - ŁÓŻKO W SZAFIE
SZAFY-NOWOŚCI!!  
Krono
SZAFY-PROMOCJE!!  
Krono
O NAS  |  ATESTY  |  GWARANCJE I REKLAMACJE  |  KONTAKT  
Copyright 2007 AYO FURNITURE. All right reserved.